Plokkide hinnavõrdlus

HEA MAJA EHITAJA

Kuna lisaks ehitusplokkide maksumusele tuleks arvesse võtta veel teisigi komponente – liimi või mördi, armatuuri, soojustus- ja viimistlusmaterjalide ning ehitustööde hindu, siis seinamaterjali valikul soovitame hinnata viimistletud seina maksumust ruutmeetri kohta.

Ehitusploki tüübist tulenevalt võivad ülejäänud seina ehitamiseks vajalike komponentide maksumused olulisel määral erineda. Näiteks puudub vajadus SILIKAAT plokkidest ehitatud seina armeerida.

Silikaatplokit müüri eelised on:

  • Tugev müür – 20Mpa survetugevusega plokist seinte külge saab kinnitada suuri raskusi (veeboiler, mööbel, garderoobisüsteemid, TV süsteemid, valgusreklaamid, fassaadiplaadid jm). NB! Silikaatplokist 180 on võimalik ehitada kuni viiekordse maja kandvad müürid.
  • Kauakestev müür – 105 külmatsüklit. Kindel investeering! Näiteks on poorbetoonil 25-35 külmatsüklit.
  • Energiasäästlik müür – Soojustatud müüri U väärtus on 0,15-0,16 W/(m2K). NB! Silikaatplokist välismüüriga hooned ei vaja suvel konditsioneeriga jahutamist.
  • Mugav kaablite paigaldus seina sisse – ploki 50mm läbimõõduga õõnsustesse on võimalik paigaldada elektrikaablid iga 125mm järel.
  • Plokkide kiire ja mugav paigaldus – Spetsiaalse haaratsiga on mugav asetada plokid täpselt teineteise kõrvale.
  • Ökonoomne – punn-soon ühendus võimaldab müüri laduda ilma vertikaalvuuke täitmata. Laotud müür ei vaja armatuuriga sidumist ning ei vaja seest poolt krohvimist – piisab pahteldusest ja värvimisest.
  • Kõrge heliisolatsioon – 180mm silikaatplokk 180 müraisolatsiooniindeks on 53dB. 240mm silikaatplokil on müraisolatsiooniindeks 55dB – sobib suurepäraselt kortermajadesse vaheseinteks ning hoonetesse, mille puhul on oluline vaikne keskkond.

Kui sind huvitab milliste tehniliste omaduste poolest võrreldavad plokid erinevad, siis klikka siia

SILIKAAT tooteid saate osta ehitusmaterjalide kauplustest, meie edasimüüjate täpse nimekirja leiate siit. Terve hoone materjalidele erihinna küsimist ootame teie poolt aadressile myyk@silikaat.ee või saatke oma hinnapäring siit.

100 aastat kindlat kivi!